Organik Hatay olarak günlük taptaze baharatların ve yöresel ürünlerin sıcaklığı ile kahve ikramıyla hizmet vermekteyiz. Firmamız perakende olduğu gibi toptan satış olarak da sizlere hizmet vermektedir. Bu kapsamda şehir dışındaki müşterilerimizin talebi doğrultusunda, yöresel lezzetlerden ve memleket tatlarından uzak kalmamaları için e-ticaret ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Biber salçasından sumağa, karabiberden kimyona, nar ekşisinden hakiki zeytinyağına, defne sabunundan özel kozmetik ürünlere, cevizli sucuktan kuru duta kadar yüzlerce çeşit ürünüyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Hatay’ın tüm yöresel ürünlerini katkısız ve doğal olarak sizlere ulaştırmanın haklı gurununu yıllardır yaşamaktayız. Organik ürünleri geleneksel yöntemlerle lezzetlerini kaybetmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyoruz.

İnternetten siparişleriniz sistemimiz tarafından otomatik olarak alındıktan sonra en hızlı şekilde hazırlamaya başlanır. Sizler için özel olarak paketlenen siparişleriniz doğadan sofranıza sadece bizim aracılığımız ile ulaşır. Alanında uzman kadromuz ile her ürüne özel ambalajlarında hava almayacak sistemde ürünler itinayla kargolanır.

Yöresel doğal ürünlerin en doğal haliyle sizin için üretip, en profesyonel kargolama şekli ile sizlere ulaştırıyoruz. Sizde Hatay’ın bu eşsiz lezzetlerini tatmak ve hayatınıza doğal bir dokunuş yapmak isterseniz hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimize 2005’den beri aynı hassasiyetle hizmet etmekten gurur duyuyoruz.