sıkça sorulan sorular

Sizlerden gelen Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme işlemini tamamlamanızın ardından ödemeniz sistemimizce kontrol edilir ve siparişiniz onaylanarak hazırlanma aşamasına geçer. Bu durum size mail ile bilgilendirilir.

Şuan sadece Havale/EFT yoluyla ödeme alıyoruz. İlerleyen süreçte kredi kartı ödemesi de sistemlerimizde aktif hale getirilecektir.

Ürünlerimiz özel olarak Organik Bahçe ürünlerinden seçilmektedir. Hazırlık ve işlenme aşamasında hiçbir katkı maddesi kullanılmamakta olup %100 doğaldır.

Tüm siparişleriniz, onaylanmasına müteakip en geç 2 iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Kargolarımız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olarak gönderilmektedir.

Ürünlerimiz el yapımı olarak özenle hazırlanmaktadır. Bu kapsamda gıda ürünleri olması da sebebiyle iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Sayfamıza üye olduktan ya da siparişini oluştururken otomatik hesabınız oluşturulduktan sonra “Hesabım” menüsünde “Siparişlerim” sekmesinden tüm siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişlerinizin tüm aşamalarında belirttiğiniz mail adresine bilgilendirme mailleri gönderilecektir.

Bize iletişim sayfamızda bulunan iletişim formundan, web sitemiz en üst ve en alt kısımlarında bulunan iletişim butonlarından ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

bize yazın

    Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.